Terminarz spotkań dla kandydatów do oddziałów przedszkolnych i klas I szkół podstawowych

w Dzielnicy Praga-Południe na rok szkolny 2018/2019
Dzień otwarty dla kandydatów do oddziałów przedszkolnych i do kl. I

  1. Szkoła Podstawowa nr 60 im. Powstania Listopadowego
    ul. Zbaraska 3
    27 lutego – godz. 17.30

  2. Szkoła Podstawowa nr 72 im. Przyjaciół Grochowa
    ul. L. M. Paca 44
    19 lutego – godz. 17.00 
  3. Szkoła Podstawowa nr 120z Oddziałami Integracyjnymi im. Pułków Piechoty Dzieci Warszawy
    ul. Międzyborska 70
    1 marca – godz. 17.30 
  4. Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 135 im. Marii Kownackiej
    ul. G. Przemyka 5
    1 marca – godz. 17.30 
  5. Szkoła Podstawowa nr 141 im. mjr Henryka Sucharskiego
    ul. Szaserów 117
    28 lutego – godz. 17.30

  6. Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego
    Al. Stanów Zjednoczonych 27
    28 lutego – godz. 18.00

  7. Szkoła Podstawowa nr 163 im. Batalionu “Zośka”
    ul. Osiecka 28/32
    1 marca – godz. 18.00

  8. Szkoła Podstawowa nr 168 im. Wiktora Gomulickiego
    ul. Zwycięzców 44
    26 lutego – godz. 17.00

  9. Szkoła Podstawowa nr 185 im. UNICEF
    ul. Gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego 31
    28 lutego – godz. 18.00

  10. Szkoła Podstawowa nr 215 im. Piotra Wysockiego
    ul. Kwatery Głównej 13
    12 lutego – godz. 17.00

  11. Szkoła Podstawowa nr 246 im. I WDP im. Tadeusza Kościuszki
    ul. Białowieska 22
    20 lutego – godz. 17.00

  12. Szkoła Podstawowa nr 255 im. Cypriana Kamila Norwida
    ul. Kamionkowska 36/44
    24 lutego – godz. 10.00

  13. Szkoła Podstawowa nr 279 im. Batalionów AK “GUSTAW” I “HARNAŚ”
    ul. Cyrklowa 1
    22 lutego – godz. 18.00

  14. Szkoła Podstawowa nr 312 im. Ewy Szelburg – Zarembiny
    ul. W. Umińskiego 12
    22 lutego – godz. 18.00

  15. Szkoła Podstawowa nr 373 im. Ignacego Jana Paderewskiego
    ul. Angorska 2
    21 lutego – godz. 18.00

  16. Szkoła Podstawowa nr 374 im. gen. Piotra Szembeka
    ul. Boremlowska 6/12
    27 lutego – godz. 18.00

  17. Szkoła Podstawowa nr 375 im. Orląt Lwowskich
    ul. gen. R. Abrahama 10
    26 lutego – godz. 18.00

  18. Szkoła Podstawowa nr 397 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej
    ul. Afrykańska 11
    1 marca – godz. 17.30