ZMIANA ORGANIZACJI PRACY SZKOŁY W DNIU 16.10.2018

skrócone lekcje,

inne godziny wydawania obiadu

inny przydział sal

 

16.10 .18 – organizacja dnia (Ślubowanie uczniów klas I)

Dzwonki:

  1. 8:00 – 8:30 – (przerwa 5min)
  2. 8:35 – 9:05 – (przerwa 5 min)
  3. 9:10 – 9:40 – (przerwa 10 min)
  4. 9:50 – 10:20 – (przerwa 5 min)
  5. 10:25 – 10:55 – (przerwa 5 min)
  6. 11:00 – 11:30 – (przerwa 20 min)
  7. 11:50 – 12:20 – (przerwa 5 min)
  8. 12:25 – 12:55

 

 KLASY: 1a, 1b przychodzą na 8:00, kl 1c i 1d na 8:35, pozostałe klasy wg planu.

1a

  1. J. ang – 105
  2. Ew – 105
  3. Rel – 105
  4. Zamiast wf – ew – 105 (wf odbędzie się w czwartek na 1 g.l.)
  5. Ew – 105

Po lekcji dzieci zostawiają plecaki w sali 105, następnie schodzą z wychowawcą na obiad do dużej stołówki, po drodze wychowawca zostawia w sali gimnastycznej uczniów, którzy nie jedzą obiadu. Po obiedzie uczniowie z wychowawcą przechodzą do sali gimnastycznej, gdzie oczekują na ślubowanie.

Po ślubowaniu poczęstunek w sali 105

 

1b

  1. Ew – 14
  2. J. ang. – 14
  3. Ew – 14
  4. Ew – 14
  5. Zamiast wf –ew – 14 (wf odbędzie się w środę na  3 g.l. )   

O godz. 10:50 wychowawczyni zaprowadza uczniów do sali 103, gdzie dzieci zostawiają plecaki, następnie schodzi z klasą na obiad do dużej stołówki, po drodze zostawia w sali gimnastycznej uczniów, którzy nie jedzą obiadu. Po obiedzie uczniowie z wychowawcą przechodzą do sali gimnastycznej, gdzie oczekują na ślubowanie.

Po ślubowaniu poczęstunek w sali 103

 

1c

  1. Zamiast wf – Ew – 12 (wf odbędzie się w poniedziałek na 8 g.l.)
  2. Ew – 12
  3. Ew – 12
  4. Ew – 12

O godz. 10:50 wychowawczyni zaprowadza uczniów do sali 102, gdzie dzieci zostawiają plecaki, następnie schodzi z klasą na obiad do małej stołówki, po drodze zostawia w sali gimnastycznej uczniów, którzy nie jedzą obiadu. Po obiedzie uczniowie z wychowawcą przechodzą do sali gimnastycznej, gdzie oczekują na ślubowanie.)

Po ślubowaniu poczęstunek w sali 102

 

1d

  1. ——–
  2. Ew – 108
  3. J. ang. – 108
  4. Ew – 108
  5. ew– sala świetlicy (po lekcji wychowawczyni zaprowadza uczniów do sali 106, gdzie dzieci zostawiają plecaki, następnie schodzi z klasą na obiad do małej stołówki, po drodze zostawia w sali gimnastycznej uczniów, którzy nie jedzą obiadu. Po obiedzie uczniowie z wychowawcą przechodzą do sali gimnastycznej, gdzie oczekują na ślubowanie.)

Po ślubowaniu poczęstunek w sali 106

 

2a

  1. wf – KIIp
  2. Rel – 13
  3. Ew – 108
  4. Ew – 108
  5. Ei – 104

 

2b

  1. – 4.  – sala 13
  2. SPORT ODWOŁANY

 

3a

  1. SPORT ODWOŁANY

 

ZMIANY SAL:

  1.    godz. lekcyjna – Vd – K Ip (zamiast SG)
  2. godz. lekcyjna – Ve – 202 (zamiast wf zast……..)
  3. godz. lekcyjna – IVd – K IIp  (zamiast SG)
  4. godz. lekcyjna –  IV b – K p (zamiast SG)
  5. godz. lekcyjna – IVd – 102 (zamiast 105)
  6. godz. lekcyjna – IId – K p (zamiast SG)
  7. godz. lekcyjna – Vb – 201 (zamiast 102)
  8. godz. lekcyjna – Iva – 102 (zamiast 105)
  9. godz. lekcyjna – IIc – zamiast wf – Ew – biblioteka (wf odbędzie się w piątek na 6 lekcji)
  10. godz. lekcyjna – Vf – 104 (zamiast 108)
  11. godz. lekcyjna – Vb – 202 (zamiast 102)
  12. godz. lekcyjna – IVc – 204 (zamiast 105)
  13. godz. lekcyjnej – IIa – 108 (zamiast 13)
  14. godz. lekcyjna –  Vb – 201 (zamiast 102)
  15. godz. lekcyjna – IId – 202 (zamiast 106)
  16. godz. lekcyjna – IVc – 204 (zamiast 105)
  17. godz. lekcyjnej – IVf j. ang – 101 (zamiast 201)
  18. godz. lekcyjna – IVf – inf – 104
  19. godz. lekcyjna – IIa – 108
  20. godz. lekcyjna – IId – 202
  21. godz. lekcyjnej – IIa – 104
  22. godz. lekcyjnej – IId – 202

 

Po 5 godz. lekcyjnej korytarz parteru jest wolny.

 

ZERÓWKA

0a idzie do Zośki o 10:45 – obiad na małej stołówce  11:15 – 11:30 potem zostaje w Zośce do zakończenia uroczystości ślubowania .

0b idzie do biblioteki o 10:55 – obiad na małej stołówce 11:30 – 12:00 – potem zostaje w małej stołówce do zakończenia uroczystości ślubowania.

 

 

OBIAD

Kl Ic i Id – obiad na małej stołówce – 10:55 – 11:15

Kl Ia i Ib – obiad na dużej stołówce 10:55 – 11:15 ( w pierwszej kolejności)

Po 5 g.l. obiad jedzą też: 2b, 2c, 4b, 5d, 5f, (10:55 – 11:20)

Po 6 g.l. obiad jedzą pozostałe klasy (11:30- 11:50)

Na końcu obiad jedzą dzieci przebywające w świetlicy ( 11:50 – 12:10)