1% dla Rady Rodziców

Szanowni Państwo!
Wychodząc naprzeciw sugestiom rodziców uczniów naszej szkoły Rada Rodziców podpisała w tym roku porozumienie z Fundacją „Rodzice Szkole”, która pozwoli nam zbierać fundusze z 1% podatku na rzecz dzieci uczęszczających do SP 163.
Będziemy niezmiernie wdzięczni, jeśli 1% należnego podatku za 2018 rok zechcecie Państwo przekazać na rzecz Rady Rodziców. Jak zawsze liczymy na Państwa życzliwość oraz gwarantujemy, że uzyskane pieniądze będą w całości wykorzystane na potrzeby dzieci i naszej szkoły.
Co należy zrobić?
 
1. Obliczyć 1% należnego podatku
2. Jako Organizację Pożytku Publicznego wskazać Fundację „Rodzice Szkole” KRS: 0000268115  
3. W informacji uzupełniającej KONIECZNIE jako „Cel szczegółowy” wpisać: RADA RODZICÓW SP 163 WARSZAWA
 
Prosimy pamiętać o wpisaniu celu szczegółowego, ponieważ pozwoli to na właściwe zaksięgowanie wpłat i przekazanie na rzecz naszych uczniów.