OGŁOSZENIA RR

na pierwsze w roku szkolnym 2018/2019
ZEBRANIE SZKOLNEJ RADY RODZICÓW,
które odbędzie się 19 września 2018 r. (środa) o godz. 18.00
w sali nr 205 budynku szkoły przy ul. Osieckiej.
Tematy przewidziane do dyskusji:
  1. Sprawozdanie finansowe za rok 2017/2018
  2. Wybór prezydium (7 osób) i komisji skrutacyjnej na bieżący rok szkolny
  3. Ustalenie terminarza zebrań Szkolnej Rady Rodziców na rok szkolny 2018/2019
  4. Omówienie (i uchwalenie) zmian w Programie Wychowawczo-Profilaktycznym Szkoły – prosimy zapoznać się z tekstem na stronie internetowej Szkoły w zakładce Dokumenty
  5. Omówienie / zaopiniowanie / uchwalenie innych bieżących spraw

5 IX

Poradnik Rady Rodziców. Kompetencje i zasady działania [PDF]

29 VIII

Zgodnie z wynikami dwóch głosowań, które odbyły się w sierpniu, Rada Rodziców zdecydowała się na kontynuowanie w roku szkolnym 2018/2019 współpracy z multiagencją ubezpieczeniową “Marcin” i firmą Compensa w zakresie grupowego ubezpieczenia uczniów naszej Szkoły. Składka na ubezpieczenie pozostaje bez zmian i wynosić będzie 35 zł.
Ubezpieczenie uczniów od następstw nieszczęśliwych wypadków obejmuje zdarzenia mogące nastąpić na terenie placówki oświatowej, w drodze na zajęcia i z powrotem, na wycieczce oraz w życiu prywatnym. Ochrona trwa przez cały rok szkolny, łącznie z wakacjami i feriami zimowymi, w zakresie całodobowym na terenie całego świata. Ubezpieczenie jest  w systemie świadczeń proporcjonalnych – stopień trwałego uszczerbku na zdrowiu ustala się po zakończeniu leczenia i odpowiada on procentowi sumy ubezpieczenia.
Zakres ubezpieczenia uczniów oraz zakres dodatkowych ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej Dyrektora i kadry pedagogicznej oraz szatni i z tytułu prowadzenia żywienia zbiorowego znajdują się w załącznikach poniżej. Na samym dole znajduje się informacja odnośnie likwidacji szkód i kontakt do multiagencji “Marcin”. Szczegółowe warunki OWU dostępne są jedynie na miejscu w sekretariacie Szkoły w segregatorze Rady Rodziców